POROSIT
Pse NimiTV? Pyetje: Kliko këtu
shiko tv shqip live hd

Shiko TV shqip - mbi 250 kanale IPTV shqiptare lokale dhe kombëtare.

NimiTV ju ofron 2000 kanale nga e gjithë bota, mbi 250 kanale IPTV shqip, Kampionati Europian 2024, Ferma VIP Live, Big Brother Albania VIP Live, 40 kanale sporti dhe filmi si dhe te gjitha kanalet e DigitAlb, Tring, ArtMotion dhe Kujtesa.

tv shiko shqip
tv shqip online mbi 200 kanale tv live shqip tv shqip direkt iptv shqip gjermani
shiko tv shqip live ne internet

NimiTV në çdo pajisje

Në qoftë se posedoni Samsung, LG apo ndonje tjeter Smart TV, atëherë ju mund ta shkarkoni aplikacionin e NimiTV dhe ti shikoni të gjitha kanalet TV shqip. NimiTV është e vetmja platformë qe ka aplikacionin e veqantë për Smart TV.

tv shqip hd

Smart TV App

Shkarkoni aplikacionin falas
të NimiTV për Smart TV.

tv shqip live ne internet
tv shqip live streaming
tv shqip online

NimiTV 4K Box

Shikoni IPTV shqip në NimiTV për Box-in 4K i cili ofron shumë opcione.

tv shqip online hd
iptv alb shiko shqip tv

Android TV & Box

Shikoni TV shqip live në NimiTV për TV&BOX.

hd shqip tv live
iptv shqip hd

PC / Mac / Linux

Shikoni TV shqip në NimiTV për PC, Mac apo Linux.

iptv shqip live stream
iptv shqip tv

Smart Phone & Tablet

Shikoni shqip TV në NimiTV për Smart Phone apo Tablet.

iptv shqip tv live

Apple TV

Shikoni TVshqip në NimiTV për Apple TV në tvOS.

live tv shqiptare online

NimiTV është e vetmja platformë e cila ofron
qendër kujdesi 24 orë

shiko shqip hd

24 ore në ditë

tv shqip iptv

7 ditë në javë

shiko tv shqip drejtperdrejt

365 ditë në vit

platforma shqip tv

Përmbajtja

Opsioni Video on Demand

Opsioni VOD ju mundëson ti shikoni deri në 10000 tituj filma, serialet tuaja të preferuara nga Kosova dhe Shqipëria, emisione dhe programe muzikore, si dhe filmat e fundit shqiptarë në dispozicionin tuaj në çdo kohë.
ALpazar TV
ALpazar
Zhanri: TV Show
Çka ka shpija
Çka ka shpija
Zhanri: TV Show
Dance with me Shqip
Dance with me
Zhanri: TV Show
Duplex ne shqip iptv
Duplex
Zhanri: Komedi
Klanifornia filma shqiptare
Klanifornia
Zhanri: TV Show
O sa mire seriale shqip
O sa mire
Zhanri: Komedi
Oxygen shiptare
Oxygen
Zhanri: TV Show
Shihemi tv show shqip
Shihemi
Zhanri: TV Show
Shpk Nazi show
Shpk Nazi
Zhanri: Komedi
Stupcat komedi alb
Stupcat
Zhanri: Komedi
Xing me Ermalin komedi shqip
Xing me Ermalin
Zhanri: TV Show
Porosit Shopping Cart

Kanale Sporti

NimiTV sjellë për ju 40 kanale sporti, në të cilat ju mund të shikoni çdo ngjarje sportive, duke filluar nga ndeshjet e ekipit tuaj të parapëlqyer futbollistik, ndeshjet në të gjitha ligat e futbollit në Evropë dhe në Botë, e shumëçka tjetër. Me ne, qielli është kufiri!

40+ KANALE SPORTI

shqip tv iptv
tv shqip live drejtperdrejt
shqip tv iptv hd
shqip tv hd